Osobnost měsíce...

archiv časopisu Porträt

dagmar peckováJá byla taková buranka, že se to vůbec nedalo zastřít. Ani džíny jsem neměla. Abych šla s módou, barvila jsem si s vrstevníky barvou Duha řeznické kalhoty narůžovo.

Na představení jsem na škole jezdila účinkovat stopem. Jednou mě nějaký Bulhar s tirákem dovezl až před divadlo pět minut před představením. Tam už byli všichni zelení strachy.

Můj manžel je prostě frajer. Neříkám, že bylo všechno pořád zalité sluncem, ale my dva jsme se prostě hledali, až jsme se našli. Jsme spolu už 21 let a přežili jsme
i poslední rok doma.

 

horoskop

DAGMAR PECKOVÁ – OSOBNÍ HOROSKOP

 

Operní pěvkyně je nezávislá, dynamická, odvážná, vůdčí, neúnavná, rozhodná, aktivní, upřímná, iniciativní, inspirativní a nadšená, jistá úspěchem. Nebere v potaz překážky. Může být ale i značně netrpělivá a impulzivní, z čehož plynou i nesnáze. Slunce trigon Uran určuje originalitu, inspirativnost, sebevědomí, vynalézavý temperament, rozhled a rychlý úspěch. A nejen to. Také nezávislost a bohatý a spontánní společenský život. Paní Dagmar je okouzlující žena schopná snadno získat přízeň okolí. Díky konstelaci Měsíc trigon Merkur má logické myšlení, zájem o cizí jazyky, dobré a jasné vyjadřování, praktické uvažování a smysl pro humor. Měsíc trigon Mars jí dává úžasnou vitalitu, úspěch, silnou vůli, pevnost, dobrodružnost a vášnivost, Měsíckvadratura Uran sklon k nečekaným změnám a něžný Merkur v Rybách zase schopnost vidět věci skryté, vlohy pro matematiku, poezii, hudbu nebo lékařství.

Mimořádná vyrovnanost podílu extrovertních a introvertních rysů.

Slunce v Beranu formuje člověka nezávislého, dynamického, odvážného, vůdcovského, neúnavného, rozhodného, aktivního, upřímného iniciativního, inspirativního a nadšeného, který si je jistý svým úspěchem. Nebere v potaz možné překážky. Může být ale i značně netrpělivý a impulsivní. Život mohou provázet nesnáze plynoucí z ukvapenosti.

Slunce Trigon Uran určuje originalitu inspirativnost, sebevědomí a vynalézavý temperament. Široký rozhled a rychlý úspěch. Vůle být nezávislým, s bohatým a spontánním společenským životem. Okouzlující typ schopný si snadno získat přízeň okolí.

Díky konstelaci Měsíc Trigon Merkur má logické myšlení, zájem o cizí jazyky, dobré a jasné vyjadřování, praktické uvažování a smysl pro humor.

Měsíc Trigon Mars utváří úžasnou vitalitu, úspěch, silnou vůli, pevnost, dobrodružnost a vášnivost, Měsíc Kvadratura Uran zase sklon k náhlým a nečekaným změnám a něžný Merkur v Rybách schopnost vidět věci skryté, vlohy pro matematiku, poezii, hudbu nebo lékařství.

Duševní svěžest, schopnost praktického uskutečnění vlastních plánů, sklon k satiře, vtip, upřímnost, zvídavost, zručnost, řečnické nadání, hbitý jazyk, otevřenost, aktivita, bystrost a vynalézavost, rychlé myšlenkové pochody, myšlení jasné a logické umí jen Merkur Trigon Mars.

Přitažlivá, vášnivá, nadšená, impulsivní povaha je jednoznačně Venuše v Beranu.

Lásku k umění a k filmu definuje Venuše Trigon Uran a konstelace Mars Trigon Neptun zase silný citový život, organizační smysl, odpor proti konvencím, značné osobní charisma.

Magda Kinská