O nás

časopis věnovaný jedné osobnosti z mnoha úhlů pohledu

Časopis Portrét je tvořený s láskou originální inspirující a zábavný!

Časopis Portrét vytváří tým zkušených redaktorů, fotografů, grafiků a produkčních, jejiž práci znáte již z časopisů Nové proměny bydlení, Krásný rok a Krásný domov, nebo z TV pořadu Bydlet jako.

Supervize
Pavlína Blahotová

Šéfredaktorka
Ivana Štědrá

Art direktorka
Zuzana Bürgerová

Fotograf
Ondřej Košík

poznejte naše další tituly

Spolupracujte s námi! ČLÁNEK NA MÍRU. INZERCE NA MÍRU. PRINT I ONLINE!

Deco media s.r.o. je české vydavatelství lifestylových časopisů, které vzniklo z ryzího elánu a chuti dělat věci jinak. Umíme dělat krásné časopisy, ke kterým se vaří káva. Které se čtou s radostí a jedním dechem. Příjemné stránky života, pomalý životní styl, bydlení a design, to jsou naše parkety! Čtenáře si hýčkáme, přemýšlíme o nich a přinášíme jim přesně to, co je zajímá. Základem našeho portfolia jsou měsíčníky Krásný rok a Nové proměny bydlení. Jsme také profíci ve vydávání firemních magazínů, které budou lidé konečně číst s chutí. Připravili jsme krásné brožury například pro O2, Raiffeisenbank stavební spořitelnu, Skansku nebo třeba pořádně šťavnatý magazín To je nářez! pro Kaufland. A protože milujeme tradici a řemesla, stojíme také za vydáváním speciálů pro Cech kamnářů České republiky. S každým časopisem se mazlíme, dokud není dokonalý do posledního písmena v tiráži.

+
ČLENOVÉ TÝMU
NÁKLAD
+
ČTENOST

nAŠI KLIENTI

EXTERNÍ ZAKÁZKY

Tvorba na zakázku – magazíny, brožury, katalogy aj.

ZAKÁZKY V ČASOPISE

Inzerce, články, advertorialy aj.

mEDIA KIT

Máte zájem o inzerci, článek nebo PR ? Chcete s námi spolupracovat? Stáhněte si media kit Portrétu. Naleznete v něm základní informace o časopise, rozměry a ceny inzerce.